Veri İhlali ile İlgili Kamuoyu Duyurusu

Sayın Müşterilerimiz,

Karel İletişim Hizmetleri olarak, sizleri önemli bir konuda bilgilendirmek isteriz. Maalesef, muhasebe veritabanımıza yönelik gerçekleşen bir siber saldırı sonucunda veri sızıntısı tespit edilmiştir. Bu durumdan etkilenen müşterilerimiz olarak, güvenliğiniz ve gizliliğiniz bizim için önceliklidir.

Etkilenen Bilgiler:
  • İletişim ve Fatura Bilgileri
  • Ad ve Soyad
  • İletişim Numarası
  • E-posta Adresi
  • T.C. Kimlik Numarası / Vergi Numarası
  • Fatura Adresi
  • Fatura Bilgileri (Fatura tutarı, tarih, vb.)

Diğer önemli bir not olarak belirtmek isteriz ki, herhangi bir şifre veya erişim bilgileri sızdırılmamıştır.

Ancak, müşterilerimiz tarafında alınabilecek ekstra önlemler arasında şunları öneririz:

Ne Yapmalısınız: Bu şekilde şüpheli bir çağrı veya sizi kişisel bilgilerinizi veya şifrenizi girmeniz için herhangi bir siteye yönlendiren şüpheli bir e-posta alınması durumunda, derhal 0 800 666 0 666 numarası üzerinden Müşteri Hizmetleri destek hattımızı arayarak lütfen bilgi veriniz ve hiçbir bilgi girişi yapmadan tarayıcı programınızın penceresini kapatınız.

Karel İletişim; telefonla veya e-posta üzerinden kişisel bilgilerinizi ya da şifrelerinizi kesinlikle talep etmemektedir.

Özür ve İyileştirme Çabalarımız: Bu durumdan dolayı derin üzüntü duyuyoruz. Şu anda, benzer olayları önlemek ve güvenliği artırmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız. Güvenliğiniz konusundaki hassasiyetimiz alınan ek güvenlik önlemlerimiz ile artarak devam edecektir. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz var ise destek@kareliletisim.com.tr adresinden veya (800) 666 0 666 numaralı Müşteri Hizmetleri hattımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Karel İletişim Müşteri Hizmetleri